O firmie

Kim jesteśmy?

Saunal to polski producent kabin saun fińskich, saun infrared (infra red) i łaźni parowych (sauna parowa). Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji saun. AD 1987.

Wykonujemy przede wszystkim sauny na wymiar, jednocześnie w ofercie posiadamy także sauny o najczęściej poszukiwanych wymiarach (modele saun). Jako producent zapewniamy atrakcyjne ceny saun, profesjonalny montaż oraz bezpośredni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sauna parowa, sauna fińska czy sauny infrared wykonane przez naszych fachowców to znakomite połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i estetyki potwierdzonej wieloletnią gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Pionier w produkcji saun na polskim rynku!

Szczycimy się tym, iż jesteśmy polskim pionierem w produkcji saun. Pierwszą saunę zmontowaliśmy w 1987 roku borykając się z niedostępnością materiałów i cennej wiedzy.

W tej chwili mamy już ponad 30 letnią praktykę i fachowców. Pracownicy naszej fimy to Mistrzowie cechów rzemiosł drzewnych. Doskonałość naszych wyrobów oznakowanych symbolem CE oraz szkolenie według norm ISO 9000 gwarantują profesjonalną realizację każdego zamówienia. Nasze wyroby dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów- sauna na wymiar a naszą jakość potwierdzamy pięcioletnią gwarancją.

Przez ponad 30 lat wykonaliśmy wiele saun typu:

  • sauna fińska- piec sauna fińska + sauna infrared (piec + IR)
  • sauna infrared- promienniki IR sauna FSB -maty IR
  • sauna mix sauna FSB + sauna fińską (maty + piec)
  • łaźnia parowa łaźnia rzymska

które goszczą w wielu mieszkaniach, domach, hotelach, apartamentach , pensjonatach , ośrodkach sportowych, rekreacyjnych i innych obiektach na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Gdzie kupić saunę ? Czym różni się sauna fińska od sauny infrared, sauna od łaźni czy sauna mokra od sauny suchej? Jaka saunę kupić ? Gdzie zamówić saunę na wymiar ? – mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z Naszą ofertą znajdą Państwo odpowiedzi.

Zapraszamy także do korzystania z Naszych usług rzeczoznawczych. Jako ponad 30-sto letni znawca i wykonawca saun oferuję usługi z zakresu:

  • opiniowania
  • ekspertyzy

pomieszczeń takich jak: sauna fińska, sauna infrared oraz łaźnie parowa. Opinie i ekspertyzy dla firm oraz osób prywatnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

akcesoria1
Zapraszamy do obejrzenia polskiej komedii politycznej pt.”Sauna” Filipa Bajona do której wykonaliśmy scenografię (saunę) w 1992 roku.

Zapraszamy także do przeczytania podziękowania za pomoc przy realizacji filmu „Sauna” dla naszej firmy.

sauna_film_kadry