Rzetelna i wiarygodna firma

17 Sty 2014 | Ogólne

Na rynku polskim mnożą się pomysły typu jak mało robić a sporo zarobić.
Ok, rozumiem, każdy by tak chciał, ale pomysłów brak.
Pracowici wybierają uczciwą, mozolną pracę. I tak małymi kroczkami budują swoje życie, swoje przedsiębiorstwa i dobra opinię. Zadowolony klient zawsze poleci wykonawcę swoim znajomym.

A co jeśli nie mamy zadowolonych klientów ?

Fachowcy od marketingu mają super pomysły dla tych co szybko chcą zyskać dobra opinię. Wystarczy wykupić abonament i dostajesz Certyfikat Rzetelności !
Na stronie http://www.rzetelnafirma.pl/ czytamy: „Uczestnicy programu RZETELNA Firma mogą posługiwać się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy”

 

Klient nie bacząc, że jest to informacja KRD myślą, że jest to po prostu rzetelny wykonawca swojej pracy !

Nic bardziej mylnego, Krajowy Rejestr Dłużników to prywatna firma, działająca na zasadzie , jak nie zapłacisz abonamentu to nie dostaniesz certyfikatu rzetelności, nie wpiszesz do rejestru dłużnika tym samym nie ostrzeżesz innych przed nieuczciwym przedsiębiorcą. Po prostu: płacisz-masz, nie płacisz abonamentu- nie jesteś rzetelną i solidną firmą.

Czy to nie powinno być karalne?

Dlaczego taka Kancelaria czy Rejestr oczernia nie płacące mu abonamentu firmy?

Drodzy przyszli klienci, wszelkie certyfikaty rzetelności (KRS), certyfikaty wiarygodności (kancelaria odzyskiwania należności) i inne typu- najlepszy przedsiębiorca, czy TOP przedsiębiorcy itd. to kwestia ceny.

Wszystko można kupić, zatem bądźmy ostrożni !

Oczywiście, są prawdziwie rzetelne, wiarygodne, najlepsze, TOP-owe i uczciwe firmy, które dodatkowo wykupują ww certyfikaty dając zarobić firmom, które wprowadzają w błąd klientów.

 

Zapraszam do pobrania i publikowania bez ograniczeń Certyfikatu Staranności .