poznaj nas lepiej

O FIRMIE

Jesteśmy polskim producentem, który od początku swojej obecności na rynku
dba o wysoką jakość produktów i usług.
Projektujemy i montujemy różnego rodzaju kabiny oraz systemy do saun i łaźni parowych. Wykonujemy je z gatunkowego surowca drewnianego pochodzącego z całego świata. Oferujemy elementy m.in. z jodły kanadyjskiej, osiki skandynawskiej. Łączymy tradycję z nowoczesnością w stylu wybranym przez Klienta. Instalujemy urządzenia do koloroterapii, jonizatory soli oraz promienniki podczerwieni. Wszystko zależy od indywidualnego zamówienia.

Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu. Dlatego każda opinia na temat wyglądu i funkcjonowania sauny lub łaźni ma dla nas bardzo duże znaczenie. Jest ona jednocześnie źródłem pozytywnej energii, która stanowi siłę napędową dla całej firmy. Tworzy ją zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. W dużym stopniu są to pasjonaci, którzy wykorzystują wiedzę i doświadczenie, by móc aranżować doskonale działające sauny. Na bieżąco śledzimy najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz wyniki badań naukowych. Robimy to z myślą o Was.

Pionier w produkcji saun na polskim rynku!

Szczycimy się tym, iż jesteśmy polskim pionierem w produkcji saun.
Pierwszą saunę zmontowaliśmy w 1987 roku borykając się z niedostępnością materiałów i cennej wiedzy.

W tej chwili mamy już ponad 35 letnią praktykę i fachowców. Pracownicy naszej firmy to Mistrzowie cechów rzemiosł drzewnych. Doskonałość naszych wyrobów oznakowanych symbolem CE oraz szkolenie według norm ISO 9000 gwarantują profesjonalną realizację każdego zamówienia. Nasze wyroby dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów- sauna na wymiar a naszą jakość potwierdzamy pięcioletnią gwarancją.

Przez ponad 30 lat wykonaliśmy wiele saun typu:
sauna fińska- piec sauna fińska + sauna infrared (piec + IR)
sauna infrared- promienniki IR sauna FSB -maty IR
sauna mix sauna FSB + sauna fińską (maty + piec)
łaźnia parowa łaźnia rzymska

Goszczą one w wielu mieszkaniach, domach, hotelach, apartamentach , pensjonatach , ośrodkach sportowych, rekreacyjnych i innych obiektach na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Gdzie kupić saunę ? Czym różni się sauna fińska od sauny infrared, sauna od łaźni czy sauna mokra od sauny suchej? Jaka saunę kupić ? Gdzie zamówić saunę na wymiar ? – mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z Naszą ofertą znajdą Państwo odpowiedzi.

Zapraszamy także do korzystania z Naszych usług rzeczoznawczych. Jako ponad 30-sto letni znawca i wykonawca saun oferuję usługi z zakresu:

  • opiniowania
  • ekspertyzy

    pomieszczeń takich jak: sauna fińska, sauna infrared oraz łaźnie parowa. Opinie i ekspertyzy dla firm oraz osób prywatnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zapraszamy do obejrzenia polskiej komedii politycznej pt.”Sauna” Filipa Bajona do której wykonaliśmy scenografię (saunę) w 1992 roku.

Zapraszamy także do przeczytania podziękowania za pomoc przy realizacji filmu „Sauna” dla naszej firmy.

Saunal Marzena Maria Lechowicz

Rostki 8, 06-220 Szelków
Polska, Gmina Szelków
powiat Maków Mazowiecki
województwo mazowieckie

Bank PEKAO s.a.

33 1240 5325 1111 0000 5052 7313

TELEFONY

+48 (29) 717-61-16
+48 606-58-92-90
+48 504-67-50-60

10 + 4 =