referencje

Mam w końcu saunę w tak małym mieszkanku. Firma Saunal zaprojektowała i zamontowała saunę w holu. Świetnie współgra z otoczeniem a nawet jest dodatkową atrakcją. Jestem zachwycona i bardzo dziękuję

Klientka z Torunia

Pani Marzeno, bardzo dziekuję za saunę z której jestem bardzo zadowolony. Temperatura dochodzi do 95 stopni i spełnia moje oczekiwania, Jakość wykonania jest godna polecenia – chętnie wystawię referencje.

Cezary Marciniak

Jestem miło zaskoczona, nie spodziewałam się tak dobrego wykonania i zlecenia. Sauna została wbudowana w poddasze i nikt z moich znajomych nie wierzy, że kiedykolwiek było inaczej. Sauna po prostu „zrosła” się z poddaszem i wszystko wygląda pięknie

Maria Zarzycka

Spełnione marzenie- mam swoją saunę domową. Dziękuję za profesjonalizm i wyczucie.

 

Karolina z Poznania

Sauna jest dopełnieniem naszego rodzinnego SPA. Dziękujemy firmie Saunal za szybką i perfekcyjną realizację naszych marzeń. Dziękujemy Panie Romanie za cierpliwość i zrozumienie naszych potrzeb.

Małgorzata z rodziną

Uwielbiałem korzystać z sauny na mojej ulubionej siłowni. Od kiedy mam ją we własnym domu mógłbym z niej nie wychodzić! Relaks po ciężkim dniu gwarantowany!

Konrad

Nie przepadam za wysoką temperaturą i zawsze myślałam, że sauny są stworzone dla miłośników gorąca. Firm Saunal uświadomiła mnie o istnieniu sauny infrared co zupełnie zmieniło moje podejście. Teraz korzystanie z sauny to dla mnie czysta przyjemność.

Katarzyna

Drewno to moja miłość! Dlatego też zdecydowałem się na saunę suchą. Mogę osiągnąć w niej wysokie temperatury tak jak chciałem. A wszystko dzięki świetnemu piecu.

Wojtek, Radom

Od kiedy regularnie korzystam z sauny zauważyłem poprawę swojego samopoczucia. Ponadto zwiększyła się moja odporność. Nie pamiętam kiedy ostatni raz chorowałem.

Andrzej z Bielska

Profesjonalne ale i elastyczne podejści. Zankomity kontakt. Raz dane słowo równie ważne jak podpis na papierze. Oby bylo więcej takich firm! Polecam

andrzej.44@wp.pl

Profesjonalna obsługa klienta, bezproblemowe podejście do trudnych zadań to cecha firmy Saunal. Dziękuję za fachowe doradztwo i ciekawe pomysły w realizacji mojej sauny

Kazimierz Dąbek

O swojej saunie marzyłem bardzo długo. Zniechęcała mnie myśl o kosmicznych kosztach posiadania własnej sauny a zachęcała myśl o przyjemnym spędzaniu czasu ze znajomymi. Kiedy zacząłem poszukiwania, okazało się, że są w Polsce producenci a nie tylko pośrednicy zagranicznych firm. A wiadomo, producent ma „dobre” ceny! I teraz w towarzystwie przyjaciół mile spędzam czas we własnej saunie. Z podziękowaniami dla firmy Saunal

Tomasz Bartnicki

Dziekuję za radość, dziękuję za saunę, dziękuję za spełnione oczekiwania, dziękuję

Marian Czyż

Dzięki firmie Saunal nareście spełnilismy nasze marzenia o saunie. Z przyjemnością skorzystaliśmy z niej po całym tym światecznym stresie.

Tomasz z Warszawy

Jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalnym podejściem i szybkim montażem. Z radością mogę polecić firmę Saunal.

Mariusz Mogel

Nie spodziewałam się, że możemy mieć łaźnię parową we własnym domu! Czuje się jakbym miała w domu osobiste spa. Bardzo dziękuje za wykonanie zlecenia szybko i w rozsądnej cenie.

Magdalena z Poznania

Pomimo niewielkiej przestrzeni jaką mogliśmy zagospodarować firma Saunal świetnie sobie poradziła. Możemy wraz mężem spędzać w niej miłe chwile. Z wyrazami szacunku. 

Pozdrawiam, Małgorzata.