sauna domowa

„Nie ma lepszego lekarza rodzinnego jak domowa sauna.”

– Tak od wielu wieków twierdzą Finowie. Ciepło odpręża organizm, łagodzi nadpobudliwość, regeneruje drogi oddechowe, poprawia działanie naczyń krwionośnych, wzmacnia odporność a przede wszystkim ma działanie bakteriobójcze i oczyszczające. Kąpiele w saunie to bardzo stary obyczaj ludzi chcących dokładnie oczyścić ciało i zrelaksować zmysły.

Hartujmy więc ciało , relaksujmy zmysły i zadbajmy o skórę we własnej domowej saunie!

Zagospodarujemy każdą wolną, przeznaczoną na saunę powierzchnię, dopasujemy wielkością, kształtem, funkcjonalnością do Państwa potrzeb. Doradzimy, zaprojektujemy i zmontujemy kabinę sauny tak, aby sauna stała się prawdziwym źródłem zdrowia.

Jeśli nie masz pomysłu na swoją domową saunę, popatrz proszę na nasze propozycje.

Spełniamy marzenia o własnej saunie w zaciszu domowego ogniska. Każdy dom ma swoje niewykorzystane zakątki lub zaplanowane miejsce na saunę czy kącik odnowy biologicznej.

Masz przestronną łazienkę ? A może poddasze „straszy” zimna pustką? Gotowe modele saun oferowanych w sklepach nie pasują do Twojego domu, nie spełniają wymagań wymiarowych, kolorystycznych, estetycznych czy kształtu?

Dobrze trafiłeś, od ponad 27 lat wykonujemy sauny na indywidualne zamówienie dopasowane do Twoich potrzeb. Każda zamówiona u Nas sauna na wymiar będzie spełniała Twoje wymagania. Wspólnie stworzymy projekt, doradzimy w sprawie wyposażenia sauny i zaproponujemy dodatkowe rozwiązania.

START- planujemy saunę

1.

Najważniejsze to podanie wymiarów (szerokość, głębokość i wysokość) pomieszczenia na saunę. Nie zawsze będzie potrzebna nasza wizyta na placu budowy. Jeśli pomieszczenie w którym ma stanąć sauna ma regularne kształty, czyli nie ma skosów dachu, wnęk, wystających elementów muru itp., wystarczy podać wymiary posiadanego miejsca na saunę. W przeciwnym wypadku nasza obecność jest konieczna, aby pobrać dokładnie wymiary, kąty nachylenia i skosy.

2.

Im więcej otrzymamy od Państwa informacji na temat oczekiwań i wymagań dotyczących sauny tym lepszy będzie projekt. Zrozumienie Waszych marzeń pomoże naszym projektantom na stworzenie idealnej sauny.

3.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i akceptacji z Państwa strony rozpoczniemy tok produkcji sauny. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 tygodni w zależności od trudności , dostępności urządzeń (piece, promienniki podczerwieni) i dogodnego dla Państwa terminu.

4.

Montaż sauny. Gotowe elementy sauny przywozimy na miejsce docelowe i składamy w całość. Podłączamy zasilanie, sprawdzamy zabezpieczania i nagrzewamy saunę. Jeszcze tylko krótki kurs obsługi i sauna jest gotowa do odbioru przez zamawiającego.  Czas trwania montażu to ok. 4 do 8 godzin.

Saunal roman Lechowicz

Rostki 8a, 06-220 Szelków
Polska, Gmina Szelków
powiat Maków Mazowiecki
województwo mazowieckie

Bank PEKAO s.a.

33 1240 5325 1111 0000 5052 7313

TELEFONY

+48 606-58-92-90
+48 504-67-50-60

10 + 9 =