Luksusowa sauna domowa

Luksusowa sauna domowa- stylowa

Działanie sauny może się wydawać proste, ale tak naprawdę do jej skonstruowania trzeba kilku ważnych elementów. Na początku potrzebny jest dobry pomysł, punkt zaczepienia, na podstawie którego będziemy w stanie przygotować dla Ciebie indywidualny projekt, najlepszy do wykorzystania w Twoim przypadku. A więc zaczynamy szukać pomysłu…
Sauna w stylu romańskim

kolumny, gzymsy i zdobienia charakterystyczne dla epoki zdobywców i szerzenia kultury. Drewno i szkło, kamień i stal, piaskowiec i mozaika to wszystko z najlepszych gatunkowo materiałów zagwarantuje wysoką jakość sauny jako naturalnego sposobu na relaks i zdrowie.

Materiał: specjalnie selekcjonowane drewno z najszlachetniejszych gatunków- cedr kanadyjski, jodła kanadyjska, samba, czy sosna biała.

Na zdjęciach proponowane modele kabin saun w których swobodnie zrelaksujesz się wraz ze swoimi gośćmi. W zależności od wielkości sauny a także Twoich potrzeb z sauny może korzystać od 2 do nawet 8 osób.

Opcjonalnie: jonizacja i solne ściany, aromaterapia, muzykoterapia

Czy kusiło Cię kiedyś posiadanie własnej sauny?
To jasne, że sauna jest synonimem luksusu tym bardziej gdy została zaprojektowana tylko dla Ciebie.
Będzie odzwierciedlać Twoje poczucie gustu, smaku i indywidualny poziom estetyczny.
Wielkość, kształt, koloryt – wszystko dopasujemy do Twoich potrzeb !
Dobrze zaprojektowana i wykonana sauna może się stać architektoniczną perełką, którą warto pochwalić się rodzinie, znajomym, a nawet partnerom biznesowym. Na pewno wzbudzi ona zainteresowanie, a może nawet lekkie poczucie zazdrości, u każdego, kto nie zdecydował się jeszcze na zamówienie własnej sauny.
Jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się i zadawaj nam pytania. Nasi projektanci i wykonawcy są do Twojej dyspozycji i mogą poinformować Cię zarówno o sprawach związanych z zasadami konstruowania sauny, wykonania gotowych elementów i ich instalacji na miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi modelami saun domowych.

Saunal Marzena Maria Lechowicz

Rostki 8, 06-220 Szelków
Polska, Gmina Szelków
powiat Maków Mazowiecki
województwo mazowieckie

Bank PEKAO s.a.

33 1240 5325 1111 0000 5052 7313

TELEFONY

+48 (29) 717-61-16
+48 606-58-92-90
+48 504-67-50-60

11 + 14 =