Classic sauna

Sauna Classic

Kształt sauny i jej wyposażenie zostaną dostosowane do Twoich potrzeb, żeby sauna wyglądała i działała dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś. Dzięki zastosowaniu materiałów takich jak drewno i szkło, możesz mieć pewność, że to całkowicie ekologiczna konstrukcja. Dzięki nowoczesnemu, luksusowemu wyposażeniu będziesz mieć pełną kontrolę nad sterowaniem temperaturą i wilgotnością. Na specjalne życzenie możemy dodatkowo wyposażyć Twoją saunę w różne urządzenia, które możesz uznać za przydatne.

Ekologiczne rozwiązania
Warto podkreślić, że również samo działanie sauny jest ekologiczne. Podczas jej pracy nie powstają żadne szkodliwe odpady, dlatego jest to rozwiązanie idealnie łączące w sobie zdrowy sposób oddziaływania na organizm, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Warto o tym pamiętać, ponieważ panująca obecnie wśród ludzi zamożnych moda na ekologię, jest jednym z wyznaczników stylu bycia, który przejawia się między innymi poprzez sposób kształtowania najbliższego otoczenia.
Poniżej kilka propozycji modeli kabin saun
Dobrze zaprojektowana i wykonana sauna może się stać architektoniczną perełką, którą warto pochwalić się rodzinie, znajomym, a nawet partnerom biznesowym. Na pewno wzbudzi ona zainteresowanie, a może nawet lekkie poczucie zazdrości, u każdego, kto nie zdecydował się jeszcze na zamówienie własnej sauny.
Jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się i zadawaj nam pytania. Nasi projektanci i wykonawcy są do Twojej dyspozycji i mogą poinformować Cię zarówno o sprawach związanych z zasadami konstruowania sauny, wykonania gotowych elementów i ich instalacji na miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi modelami saun domowych.

Saunal Marzena Maria Lechowicz

Rostki 8, 06-220 Szelków
Polska, Gmina Szelków
powiat Maków Mazowiecki
województwo mazowieckie

Bank PEKAO s.a.

33 1240 5325 1111 0000 5052 7313

TELEFONY

+48 (29) 717-61-16
+48 606-58-92-90
+48 504-67-50-60

1 + 3 =